Cartoon Network’ten yeni çizgi film: We Bare Bears (Kafadar Ayılar)

Cartoon Network’ten yeni çizgi film: We Bare Bears (Kafadar Ayılar)
Türkiye’de ilgi ile izlenen çizgi filmlerin adresi Cartoon Network, izleyicileri yepyeni bir çizgi film ile buluşturuyor. Üç sevimli ayının hikayesini anlatan We Bare Bears (Kafadar Ayılar), hafta içi her gün saat 17:30’da minikleri ekrana davet ediyor.

Tüm dünyada ilgi ile izlenen Cartoon Network’ün yepyeni çizgi filmi We Bare Bears (Kafadar Ayılar), hayal dünyalarına yeni renkler katmak için minikleri ekran karşısına bekliyor. En prestijli animasyon ödüllerinden Annie’ye sahip Daniel Chong tarafından hayata geçirilen film, insanların dünyasında kendilerine yer bulmaya çalışan 3 sevimli ayı kardeşin hikayesini ekrana taşıyor. Modern dünyada ayı olmanın kolay olmadığını anlatan, Cartoon Network Stüdyoları’nın en yeni animasyon komedi dizisi We Bare Bears (Kafadar Ayılar), hafta içi her gün saat 17:30’da yayınlanıyor.

Boz, Panda ve Bozayı modern dünya konusunda oldukça bilgili 3 sevimli kardeş ayı. Biri selfie uzmanı, biri yemek kamyonu hayranı, diğeri ise internet ünlülerinin sıkı takipçisi. Ayıların en büyüğü Boz, kardeşlerinin hayata uyum sağlama girişimleri sürekli hayal kırıklığıyla bitmesine rağmen sonsuz iyimserliği ile kardeşlerine daima yol gösteriyor.

Bozayı’nın üzerinde seyahat eden Boz ve Panda’ya, yol boyunca en sevdikleri insan arkadaşları Chloe, şöhretiyle gösteriş yapan Nom-Nom isimli Koala ve komşuları Charlie nam-ı diğer Koca Ayak eşlik ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER