Bu American Horror Story oyuncusunu The Walking Dead'de tanıdınız mı?

Bu American Horror Story oyuncusunu The Walking Dead'de tanıdınız mı?
John Carroll LynchRyan Murphy'nin yarattığı American Horror Story dünyasından The Walking Dead'e geçiş yaptı. Lynch, dizinin “Here’s Not Here” isimli bölümünde izleyici karşısına çıktı.

Başarılı oyuncu daha önce Fargo, Shutter IslandZodiac gibi bir sürü başarılı yapımda yer aldı. Ancak onu akıllara kazıyan  American Horror Story'nin Freak Show isimli dördüncü sezonu oldu. Canlandırdığı Twisty karakteri dikkat çekmeyi başardı. Öyle ki bu Cadılar Bayramı'nda Amerika'da yetişkinlerin kılığına girmeyi tercih ettiği popüler karakterlerden birisi oldu. Ryan Murphy de onun bu başarısından memnun kalmış olmalı ki, Lynch farklı bir palyaço karakteri canlandırarak American Horror Story dizisine geri döndü. Bu sefer gerçek bir seri katil olan John Wayne Gacy'ye hayat verdi.Gelelim oyuncunun The Walking Dead'de canlandırdığı karaktere... John Carroll Lynch bu sefer palyaço makyajı olmadan izleyici karşısına çıktı. Bu yüzden onu tanıması biraz zor olmuş olabilir. Hayat verdiği Eastman karakteri barış yanlısı tavrı, vejeteryan oluşu, aikido yapışı, çiftçiliği haricinde Morgan'ın yeni başlangıcına yardımcı olmasıyla dikkat çekti. 

Şimdilik Lynch'in karakteri The Walking Dead evrenine nasıl etki edecek bilemiyoruz. Ancak dizinin yeni bölümleri Amerika'da pazar günleri ekrana gelmeye devam ediyor. Bu bölümler ülkemizde izleyicilerle pazartesi günleri saat 21.30'da FX’te buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER