Fox, yeni dizisi Lookinglass'ın bölüm sayısını azalttı

Fox, yeni dizisi Lookinglass'ın bölüm sayısını azalttı
Fox'un modern zamanda geçen Frankenstein dizisi daha yayına başlamadan bölüm kesintisine uğradı. Lookinglass'ın bölüm siparişi 13'ten 11'e düşürüldü.

Bu sezon ekrana gelmeye başlayacak olan dizi 75 yaşında emekli bir şerif olan Jimmy Pritchard'ın hikayesini ekrana taşıyacak. Etik anlayışı bozuk olan bu adam, emekli olmak zorunda kalıyor. Bu süreçte oğlunun evine giren hırsızla yüz yüze gelen Jimmy öldürülüyor. Ancak iki bilim adamı tarafından hayata geri döndürülüyor. Üstelik çok daha genç ve güçlü olarak... Konu tanıdık geliyor ama isim yabancıysa hatırlatmakta fayda var, dizinin ilk ismi The Frankenstein Code olarak açıklanmıştı. Ardından Lookinglass olarak değiştirildi.

Bu yapımın ilk sezon planları 13 bölüm olarak başlamıştı. Ancak Fox'un sezon ortası yayın akışında 13 değil, 11 bölümlük bir boşluk bulunuyordu. Bu sebeple dizinin ilk sezon siparişi 11 bölüme düşürüldü.

İki bölüm daha az ekrana gelecek olan bu yapımda Rob Kazinsky, Adhir Kalyan, Dilshad Vadsaria, Ciara Bravo, Philip Baker Hall, Tim DeKay ve Vanessa Lengies yer alıyor.

Michael Cuesta'nın yarattığı diziye dair genel tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER