Vicious, Dizimax Comedy'de başladı

Vicious, Dizimax Comedy'de başladı
Başrollerini Derek Jacobi ve Ian McKellen'ın paylaştığı komedide 50 yılı aşkın bir süredir birlikte yaşayan Freddie ve Stuart'ın hayatı anlatılıyor. Vicious, yeni bölümleriyle izleyicilerle Digiturk'te buluşuyor.

Bir İngiliz komedisi olan Vicious tüm gün kitap okumak, arada balığa gitmek gibi gündelik bir hayat sürdüren eşcinsel bir çifti merkezine alıyor. Tüm hayatlarını birlikte geçiren ikili kabul etmese de tam bir emekli hayatı yaşıyor. Kendini ünlü bir aktör sanan Freddie ile bar hayatı sonrası pek dikiş tutturamayan Stuart sürekli birbirlerine sataşıyorlar. En yakın arkadaşlarıysa tam bir erkek avcısı olan Violet. Herkesin kendinden hoşlandığını zannediyor ancak pek karşılık alamıyor.

İhtiyarlar, hem birbirlerine hem de etraflarındakilere demediklerini bırakmıyor, yabancılardan ise hiç hoşlanmıyor. Genç Ash'in üst katlarına taşınmasıyla işler biraz değişmişti. Yeni sezonun ilk bölümündeyse ikilinin yakın arkadaşı Violet kız kardeşiyle ilgili bir sorun yaşıyor; bunun üzerine eski arkadaşlar da kafa kafaya vererek bir plan yapıyorlar. 

Bu başarılı komedi dizisinin yeni bölümleri ülkemizde 22 Eylül'den itibaren ekrana gelmeye başladı. Vicious'u hafta içi 19.30'da Dizimax Comedy kanalında izleyebilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER