Jenna Coleman'ın Doctor Who'dan ayrılacağı kesinleşti

Jenna Coleman'ın Doctor Who'dan ayrılacağı kesinleşti
BBC'nin uzun soluklu dizisi Doctor Who'da Clara Oswald karakterini canlandıran Jenna Coleman'ın diziden ayrılacağı resmen duyuruldu.

Genç oyuncunun diziden ayrılma ihtimali geçtiğimiz yıldan beri konuşuluyordu. İlk haberler Coleman'ın diziyi dokuzuncu sezondan önce bırakacağı şeklinde çıkmıştı. Ardından oyuncunun Noel özel bölümüne kadar dizide kalmaya karar verdiği söylenmişti. Sonra bu süre dokuzuncu sezon ortasına kadar uzatıldı. 

Geçtiğimiz günlerde bu ayrılık haberleri yeniden canlandı. Jenna Coleman'ın ITV'de ekrana gelecek başka bir projede yer alacağını, burada genç Kraliçe Victoria'yı canlandıracağı iddia edildi. Başta bu konuda hiçbir açıklama gelmemişti. Ancak sonunda BBC, Coleman'ın ayrılık haberlerini resmen onayladı.

BBC tarafından yapılan açıklamayla Jenna Coleman'ın gerçekten Doctor Who'dan ayrılacağı duyuruldu. Genç oyuncu gerçekten de Britanya'da yayın yapan ITV kanalında Victoria dizisinde başrol oynayacak. Sekiz bölümden oluşacak bu dizide Coleman, Kraliçe Victoria'nın gençliğini canlandıracak.

Şimdilik Clara Oswald'a hangi bölümde veda edeceğimiz belli değil. Bilinen tek şey Jenna Coleman'ın diziye dokuzuncu sezonda veda edeceği...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER