Grandfathered'de Full House buluşması yaşanacak

Grandfathered'de Full House buluşması yaşanacak
John Stamos'un başrolünde yer aldığı yeni komedi dizisi Grandfathered'de Dave Coulier'in de görüneceği ortaya çıktı.

Özellikle Full House dizisiyle tanınan John Stamos bu sezon ekrana yeni bir projeyle dönüyor. Fox'ta ekrana gelecek bu yeni dizinin adı Grandfathered olacak. Yayın hayatına önümüzdeki günlerde başlayacak bu yapımda bekar bir restaurant sahibi olan Jimmy Martino, bir oğlu olduğunu öğreniyor. Seneler önce bir kadınla yaşadığı tek gecelik ilişki onu sadece baba yapmakla kalmıyor. Aynı zamanda aniden bir dedeye dönüştürüyor. Dizide John Stamos'un yanı sıra Josh Peck, Paget Brewster, Christina Milian, Kelly Jenrette ve Ravi Patel rol alıyor.

Yapılan son açıklamalarla birlikte öğrendik ki bu ilginç yapımda Full House'ta rol almış olan Dave Coulier de görünecek. Hem de bu dizide yaşanacak tek cameo da olmayacak. Daha önce Bob Saget'in dizinin ilk bölümünde karşımıza çıkacağı açıklanmıştı. Üstelik bu üçlü bir de Netflix'in yeniden ekrana taşıyacağı Fuller House'ta da bir araya gelecek.

Coulier'in Sara karakterinin hastalarından biri olarak göreceğimiz Grandfathered yayın hayatına 29 Eylül'de Fox'ta başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER