Paramparça yeni sezona AB'de lider başladı!

Paramparça yeni sezona AB'de lider başladı!
Dün gece yeni sezona merhaba diyen Paramparça, nefes kesen su altı sahneleri ile izleyicileri ekrana kilitledi.

Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı ‘Paramparça’, yeni sezonda da Pazartesi akşamlarında iddiasını sürdürüyor. Geçen sezonun tüm kategorilerde lider olarak istisnasız en çok izlenilen yapımı olan Paramparça; TNS ölçümlerine göre 32. bölümüyle, AB kategorisinde 6,69 reyting, 17,98 izlenme payı alarak zirveyi Kırgın Çiçekler ve Güneşin Kızları ile paylaştı.

Hazal’ın boğazda ölümle dansı
Tekerlekli sandalyeye mahkum Hazal’ın, yalının garajında patlayan bomba ile eş zamanlı denize düşmesinin ardından Gülseren ile Cihan’ın kızlarını kurtarmak için denize atladığı sahne soluksuz izlendi.

Twitter'da Trend Topic oldu
Dilara’nın, Gülseren’i yalıdan kovması ve Cihan’ın buna karşı çıkışının yanı sıra üzerine bir de Keriman’ın yalıya gelerek Gülseren ile karşılaşması da izleyicilerin en çok dikkatini çeken sahneler arasındaydı. Keriman’ın yalıya girmesiyle birlikte sosyal medya takipçileri de hareketlendi ve ‘Paramparça’ Twitter’ta trend topic oldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER