Yeni dizi Billions'un ilk gösterimi MIPCOM 2015'te gerçekleşecek

Yeni dizi Billions'un ilk gösterimi MIPCOM 2015'te gerçekleşecek
Showtime'de ekrana gelmesi beklenen, başrollerinde Paul Giamatti ve Damian Lewis'in yer aldığı Billions dizinin ilk gösteriminin MIPCOM 2015'te gerçekleşeceği açıklandı.

Ekim ayında Cannes'de gerçekleşecek olan MIPCOM etkinliğine Showtime'nin başkanı David Nevins ve Showtime'nin CBS Şirketleri arasında yer alması nedeniyle CBS Global'in CEO'su Armando Nuñez de katılacak. İkili Showtime'ın gelişimi, kanalın ürettiği içerikleri ve bu yapımlarda dünya genelinde gösterilen talep hakkında konuşacak.

Homeland, The Affair, Ray Donovan, Masters of Sex, House of Lies ve Penny Dreadful gibi kaliteli yapımlara ev sahipliği yapan Showtime, önümüzdeki süreçte Billions ve Twin Peaks gibi yapımlarla çıtasını yükseltmeye devam edecek. Kanalın geleceğinin konuşulacağı bu etkinlikte ayrıca Billions dizisinin gösterimi de yapılacak.

Paul Giamatti ve Damian Lewis'in rol aldığı bu yapım Savcı Chuck Rhoades (Giamatti) ve milyoner Bobby "Axe" Axelrod (Lewis) arasındaki güç mücadelesini konu ediyor. Dizide ayrıca Maggie Siff, Malin Åkerman, Toby Leonard Moore, David Costabile, Kelly AuCoin ve Condola Rashād gibi isimler de yer alıyor.

Bu ilgi çekici etkinlik 6 Ekim'de Grand Auditorium'da gerçekleşecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER