The Last Man on Earth: Phil ve Carol Beyaz Saray'a taşınıyor

The Last Man on Earth: Phil ve Carol Beyaz Saray'a taşınıyor
Fox'un yayın hayatına geçtiğimiz sezon başlayan ve daha şimdiden Emmy Ödülleri'ne aday gösterilen komedi dizisi The Last Man on Earth ikinci sezonuyla ekrana dönecek. Dizinin gelecek bölümleri için kısa bir tanıtım yayımlandı.

Will Forte'nin hem yaratıcılığını üstlendiği hem de başrolünde yer aldığı The Last Man on Earth2020 yılında Dünya'da hayatta kalan tek adam olduğuna inanan Phil Miller'ın etrafında dönüyor. Amerika'yı boydan boya turlayan Phil, kendisi dışında hiç kimseyle karşılaşmayınca, sağ kalan tek kişi olduğuna kanaat getiriyordu. Bu uzun arayışın ardından Tucson, Arizona'ya geri dönüyor. Ancak bu gezisi sürecinde bıraktığı yazılarla birlikte hayatta kalan başka insanlar da Tuscon'a gelmeye başlıyordu. Böylece Dünya'daki son adam olmadığı ortaya çıkıyordu.

Yeni bölümlerde Phil ve Carol, Tuscon'dan Washington'a taşınmaya karar veriyor. Elbette devletin, polisin, askerin kalmadığı bir dünyada Washington'da yaşamak için en ideal yer olarak akıllarına Beyaz Saray geliyor. Yeni bölümlerde ayrıca Phil'in erkek kardeşi rolünde Jason Sudeikis de diziye dahil olacak. 

The Last Man on Earth, yeni bölümleriyle 27 Eylül'de geri dönecek. Paylaşılan tanıtımı da hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER