Agents of S.H.I.E.L.D: 3. sezon tanıtımı çıktı

Agents of S.H.I.E.L.D: 3. sezon tanıtımı çıktı
Marvel'in ekrana gelmeye başlayan ilk dizisi Agents of S.H.I.E.L.D yeni sezonuyla sonbaharda dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümleri için bir tanıtım paylaşıldı.

30 saniye süren bu tanıtımda Phil Coulson (Clark Gregg) ve Ajan Daisy Johnson'ı (Chloe Bennet) Inhumanların peşinde görüyoruz. Daisy ya da önceki adıyla Skye, bir Inhumanla konuşuyor. İsmi Joey olan bu karakteri Juan Pablo Raba canlandırıyor. Ancak bu Inhuman, Marvel çizgi romanlarında yer alan bir karakter mi, yoksa yepyeni bir isim mi şimdilik bilinmiyor.

Geçtiğimiz sezondan şimdiye kadar olanlarsa şöyle özetleniyor: Coulson'un sağ kolu Ajan Melinda May (Ming-Na Wen) eski kocası Andrew (Blair Underwood) ile çıktığı tatilden dönüyor. Ajan Bobbi Morse (Adrianne Palicki), Grant Ward'ın (Brett Dalton) iskencesi ardından travmadan kurtulmaya çabalıyor. Fitz (Iain De Caestecker) ise Simmons'un (Elizabeth Henstridge) gizemli kayboluşuna kafayı takıyor. Ekip, Ward ve HYDRA'nın yeni hamlesi için tetikte bekliyor.

Agents of S.H.I.E.L.D.'ın üçüncü sezonu 29 Eylül'den itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Diziden yayımlanan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER