William Hurt, Amazon’un yeni dizisi Trial'ın oyuncu kadrosuna katıldı

William Hurt, Amazon’un yeni dizisi Trial'ın oyuncu kadrosuna katıldı
Kadrosunda Billy Bob Thornton gibi bir oyuncuyu bulunduran Trial'da Oscar ödüllü oyuncu William Hurt'un da yer alacağı ortaya çıktı.

1985 yılında Kiss of the Spider Woman filmindeki performansıyla Oscar'a layık görülen William Hurt, son zamanlarda Into The Wild, Dark City, The Incredible Hulk ve A History of Violence gibi yapımlarda karşımıza çıkmıştı. Başarılı oyuncunun şimdi de Donald Cooper isminde bir avukatı canlandıracak. Donald, Billy McBride'ın (Thornton) rakibi olarak karşımıza çıkacak.

Amazon'un yeni dizisi Trial, saygı gören bir avukat olan Billy'nin kurucularından olduğu avukatlık firmasından kovulmasıyla başlıyor. Bu talihsiz durum ardından kendini alkole veren Billy, arada sırada ayağına gelen davalarla ilgilenmekle yetiniyor. Ancak onun eski firmasında çalışan genç bir avukat önüne ilginç bir dava sununca, Billy sahalara geri dönecek. Bu da onun kovulduğu firmanın yeni patronuyla karşı karşıya gelmesine neden olacak. İşte bu yeni patrona William Hurt hayat verecek.

İlk sezonunda 10 bölüm yer alacağı düşünülen dizide başka kimlerin rol alacağı ya da The Trial'ı ne zaman izleme fırsatı yakalayacağımız henüz belli değil. Detaylar açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER