Mustafa Avkıran, Filinta'da!

Mustafa Avkıran, Filinta'da!
-- ÖZEL HABER--

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği ekranların iddialı ve sevilen dizilerinden; ''Filinta''dan haberler gelmeye başladı. Yeni sezona, yeni karakterlerle ve yeni hikayelerle başlamaya hazırlanan dizi Eylül ayında yayına çıkmaya hazırlanıyor. Sezonda hikayeye katılacak olan karakterler ve onları canlandıracak oyuncular hakkında konuşulmaya başladı bile.. Biz de sizlere, 'Bir Osmanlı Polisiyesi'nin ilk transferini duyuralım istedik!

Deneyimli oyuncu Mustafa Avkıran Davut Paşa karakteriyle hikayeye dahil oluyor!

KARARGAHIN STRATEJİK DEHASI ‘DAVUT PAŞA’ : MUSTAFA AVKIRAN

Ezo Gelin, Kınalı Kar, Menekşe ile Halil, Kuzey Güney, Kaçak gibi dizilerde ve Sokaktaki Adam, İstanbul Kanatlarımın Altında, Av Mevsimi ile izlediğimiz tiyatro kökenli, ödüllü usta oyuncu Mustafa Avkıran, bu sezonla birlikte Filinta dizisinde ‘Davut Paşa’ karakterine can verecek. Usta oyunculuğuyla tanınan Mustafa Avkıran izleyenlerin karşısına stratejik, zeki, babacan görünümünün ardında bir kaya kadar sert, cesaretli, gözü kara, hayatı boyunca başarıyı hedeflemiş, Osmanlı çıkarları ve huzuru için çalışan otoriter bir deha olan Davut Paşa olarak çıkacak.

Seyirciyi etkisi altına alacak bir karaktere imza atacak olan Avkıran, Filinta dizisine bu yıl dahil olan önemli oyunculardan sadece biri. Diğerleri mi? Onları da yakında duyuracağız..

Avkıran'a Hoş Geldin, diyor ferah feza bir yolculuk diliyoruz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER