''Aşk Nerede?'' filmi vizyona girmek için gün sayıyor!

''Aşk Nerede?'' filmi vizyona girmek için gün sayıyor!
Çekimlerinin tamamı Antalya’da yapılan “Aşk Nerede?” filmi vizyona girmek için gün sayıyor. Romantik komedi türündeki “Aşk Nerede?” filminde, evlenme çağına gelen ve hala bir koca bulamayan Biricik ( Ayca Erturan ) ile taksici Ahmet ( Faik Ergin ) arasında gelişen sürpriz ve imkansız bir aşkı konu alıyor.

Yapımcılığını Kült Film, Kemal Ogun'un, senaryo ve yönetmenliğini daha önce “Vay Başıma Gelenler” seri filmlerinden tanidigimiz Semra Dündar’ın yaptığı“Aşk Nerede?” 2015 sinema sezonunda vizyona girecek ilk "aşk" filmi olma özelliği taşıyor.

Filmde, Ayça Erturan ve Faik Ergin’in yanı sıra Eylül Öztürk, Oya Aydoğan, Kadir Çöpdemir, Doğancan Özadlı, Mustafa şen, Leyla Üner Ermaya, Selahattin Taşdöğen, Kemal Öğün rol alıyor.

Film, Yeşilcam'dan bu yana, Antalya'nin Kaleiçi, Lara, Düden Şelalesi gibi romantik mekanlarında ve şehrin merkezinde çekilen ilk Türk filmi aynı zamanda.
 
Her Prens Beyaz Atlı midir?

Film; evlenme çağına çoktan gelmiş, ancak hala kendisine bir koca bulamamış olan, “aşkı”ve “doğru erkeği”, günümüzdeki pek çok genç kadın gibi, kafasındaki “zengin, kariyerli, yakışıklı…” gibi uzayıp giden bir kriter listeyle, karşısına çıkan “yanlış erkek”lerde arayan “kariyerli bir genç kadın”la, “yakışıklı bir taksi şoförü”arasında ansızın ortaya çıkan imkansız bir aşkı anlatıyor.

Aşk Nerede?, 25 Eylül'de vizyonda.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER