Halle Berry ile Extant'a özel soru cevap etkinliği

Halle Berry ile Extant'a özel soru cevap etkinliği
Son zamanlarda CBS'te ekrana gelen Extant dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu Halle Berry dün gece Twitter'da bir soru cevap etkinliği gerçekleştirdi. Dizinin hayranlarının ilgi gösterdiği bu etkinlik iki saat sürdü.

Halle Berry, kendisine yöneltilen sorular doğrultusunda Extant'ın en zorlu yanının uzun çalışma saatleri olduğunu, karakterinin karmaşık yanından çok keyif aldığını, Molly'nin her aşamada aktif şekilde yer alışını sevdiğini ve gerçek hayatta anne olmanın bu role onu hazırladığını dile getirdi.

Aynı zamanda Hollywood'da aktif bir çalışma geçmişi olan oyuncu, en iyi senaryoların televizyonda olduğunu, Extant'ta yapımcı olarak çalışmanın ve dizinin her aşamasında yer almanın ona bunu net bir şekilde gösterdiğini de söyledi. Dizide hangi oyuncuları görmek isteyeceği sorusuna da "Meryl Streep'in Julie'nin annesini, Diahann Carroll'un da Molly'nin annesini canlandırmasını isterdim." şeklinde cevap verdi.

Son olarak Halle Berry'nin yapımcılıktan sonra, yönetmenliği de düşündüğü ortaya çıktı. Eğer Extant gelecek sezonda için onay alırsa, Halle Berry'yi bu sefer bir de kamera arkasında çalışırken görebiliriz.

Extant, yeni bölümleriyle Amerika'da çarşamba, Türkiye'de perşembe günleri Fox Life'ta ekrana gelmeye devam edecek. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER