Berk Erçer ve İdil Fırat, Poyraz Karayel kadrosuna dahil oldu!

Berk Erçer ve İdil Fırat, Poyraz Karayel kadrosuna dahil oldu!
-- ÖZEL HABER--

Geçen sezonun keyifli işlerinden olan ve hikayesinin içinden pek çok fenomen karakter çıkaran başarılı draması Poyraz Karayel, yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Hatırlasanız Ayşegül, sezon finalinde uçağa binip gitmişti. Hikaye Ayşegül'ün gittiği yerde başlayacak. Sürprizi bozmak istemediğimiz için bu yurt dışı mekanını henüz duyurmuyoruz.

Bunun dışında yeni sezona Poyraz'ın babası ve kız kardeşinin girmesi bekleniyor. Bu karakterleri canlandıracak isimler üzerinde çalışmalar son bulmak üzereymiş. Ancak henüz bize imza bilgisi ulamadığı için bu ismi size duyurmuyoruz. Ama son turlar başlamış. Geçen sezon ipuçları verilen karakterler dışında da hikayeey girişler olacak. Bunlardan iki tanesi ile anlaşma sağlanmış.

Duyumlarımıza göre Doktorlar, Kurt Seyit ve Şura'dan sonra MedCezir'de küçük ama kilit bir rol alarak Atv'nin Bedel dizisinde başrol oynayan Berk Erçer, ve bir süredir ekranda göremediğimiz deneyimli oyuncu İdil Fırat yeni sezonda hikayeye girmek için hazırlanıyor. Hem de ilginç birer karakterle... Erçer'in canlandıracağı Mete karakteri hakkında vereceğimiz bilgi şimdilik bu kadar gerisini Poyraz düşünsün ^.^

İdil Fırat'ın canlandıracağı Despina karakteri ve hikayesinin derdi de Ranini'ye düşsün!

Berk Erçer ve İdil Fırat'a "Hoş geldin!" diyor, yolculuklarının keyifli ve verimli olmasını diliyoruz!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER