Wayward Pines sezonu yüksek reytinglerle kapadı

Wayward Pines sezonu yüksek reytinglerle kapadı
Geçtiğimiz perşembe günü ilk sezonu son bulan Wayward Pines yüksek reytingleriyle dikkat çekti. Dizinin yeni bölümleriyle ekrana gelen yapımlar arasında sadece günün değil, haftanın da birincisi olabileceği düşünülüyor.

Dizi, Amerikan gizli servisinde görev yapan Ethan Burke'ün kaybolan iki iş arkadaşının arkasından Wayward Pines, Idaho'ya gitmesiyle başlıyor. Bu özel ajan, geçirdiği bir trafik kazası ardından, geldiği kasabadaki gariplikleri fark etmeye başlıyor. Araştırmasına devam ederken aradığı ajanlardan birinin öldüğünü, diğerinin de kasabaya yerleştiğini öğreniyor. Ethan kısa zamanda dışarıdaki dünyayla iletişim kuramadığını ve kasabayı terk edemediğini anlıyor. Wayward Pines'da hayatta kalmak için de Şerif Arnold Pope'un koyduğu kurallara uyması gerekiyor.

Matt Dillon, Carla Gugino, Toby Jones, Shannyn Sossamon, Reed Diamond, Tim Griffin, Charlie Tahan, Juliette Lewis, Melissa Leo ve Terrence Howard gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizi yaz sezonunda adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Bu yazın en fazla izlenen yapımlarından biri olan Wayward Pines sezon finali bölümüyle 3.9 milyon izleyiciye ulaşmayı başardı. 

Aynı gün ekrana gelen yapımlarda ilk sıraya Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor) oturdu. Onu The Big Bang Theory ve Mom dizilerinin tekrarı izledi. Dördüncü sırada da Wayward Pines yer aldı.  


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER