Da Vinci's Demons 3. sezonla birlikte bitiyor

Da Vinci's Demons 3. sezonla birlikte bitiyor
Starz'ın sevilen dizisi Da Vinci's Demons için dün hem üçüncü sezon tanıtımı paylaşıldı hem de dizinin bu sezon ardından son bulacağı açıklandı.

Leonardo da Vinci'nin gençlik yıllarını anlatan yapımın ne zaman ekrana döneceği uzun zamandır merak ediliyordu. Yeni bölümleri devamlı ertelenen dizinin üçüncü sezonuyla birlikte izleyicilere veda edeceği belli oldu. Bu başarılı dizi son olarak geçtiğimiz yol mayıs ayında ekrana gelmişti. Bu uzun bekleyiş ardından gelen kötü haber Da Vinci's Demons'ın sevenlerini oldukça üzmüş görünüyor.

Dizinin yaratıcısı olan David S. Goyer konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Leonardo’nun hikayesini bitiriyor olmak benim için üzücü olsa da, hikayeyi iyi bir yerde sonlandırdığımız için mutluyum. Son bölümleri çekmek büyük keyifti. Umarım izleyiciler de son bölümleri beğenirler." şeklinde konuştu.Başrollerinde Tom Riley, Laura Haddock, Elliot Cowan, Gregg Chillin, Eros Vlahos ve Blake Ritson gibi isimlerin yer aldığı Da Vinci’s Demons'ın son sezonu 24 Ekim'de Starz ekranlarında başlayacak. Üçüncü sezon için paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER