The Walking Dead'in 6. sezonunda bizi bolca flashback bekliyor

The Walking Dead'in 6. sezonunda bizi bolca flashback bekliyor
Ekranın sevilen dizilerinden The Walking Dead yeni bölümlerinde sonbaharda ekrana dönecek. Dizinin çekimleri yaz ayları boyunca devam edecek. Bu çalışmalar sürerken, yeni bölümlerle ilgili gelişmeler de bir bir ortaya çıkıyor. 

The Walking Dead'in baş yazarı Scott Gimple, yeni bölümlerde bolca flashback sahnesi izleyeceğimizi açıkladı. Gimple, altıncı sezonun ilk yarısında geçmişte yaşanmış bazı olaylara şahit olacağımız, hatta sadece flashbacklerden oluşan bir bölüm üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Bu açıklamaların ardından bu geçmişe dönüşlerin kimler hakkında olacağı konusunda konuşulmaya başlandı bile. Normalde bu ihtimal duyulunca akla gelen ilk ihtimal Rick'in komada olduğu sürecin anlatılması olurdu. Ancak ağustosta ekrana gelecek olan Fear The Walking Dead tam olarak bu zaman dilimini ele alacak. Bu sebeple bu dönemi anlatmak gereksizleşiyor. Onun yerine Alexandria'nın nasıl şimdiki haline ulaştığı ya da önümüzdeki sezonun düşmanları olacak The Wolves'un oluşumu gibi meselelerin gösterilebileceği düşünülüyor. Ancak flashback sahnelerinin neleri kapsayacağına dair bir açıklama yok. Bu da neler olacağını görmek için beklememiz gerekeceği anlamına geliyor.

Televizyonun en ilgi çeken yapımlarından biri olan The Walking Dead 11 Ekim'de ekrana dönecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER