Sen Benimsin: Yenilmezler Konağı'nı gezmek isteyen?

Sen Benimsin: Yenilmezler Konağı'nı gezmek isteyen?
FOX, dizilerinden olan “Sen Benimsin”e özel, izleyicilerin Yenilmezler Konağı’nı internetten gezmelerini sağlayan bir websitesi yaptı. Site, aynı zamanda izleyicilerin dizinin ana mekanını interaktif olarak gezmesini sağlayan ilk websitesi olma özelliğini de taşıyor.

“Sen Benimsin” dizisinin ana mekanı olan Yenilmezler Konağı’nın interaktif olarak gezilebildiği www.senbenimsinkonagi.com websitesinde, konağın bütün odalarının yanında karakterleri de görmek mümkün.

Cuma akşamları saat 20.00’de yayınlanan “Sen Benimsin”, yazın iddialı dizilerinden biri olarak yayına başladı. Dizi için oluşturulan www.senbenimsinkonagi.com sitesinde yer alan planların çekimi için, tüm prodüksiyon ekibi ve oyuncular 2 gün boyunca çekim yaptılar.

Websitesini ziyaret eden izleyiciler, bir yandan konağı gezerken diğer yandan istedikleri karakterlerin odalarını seçip video tabanlı bir sanal tur ile dijital ortamda keyifli zaman geçirebilecekler. Kullanıcılar aynı zamanda her odada farklı bir karakterin, web sitesi ziyaretçilerine özel performanslarına ve duygularına dair detaylı bilgilere de tanıklık edecekler.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER