Fabrika Kızı'nda evcilik oyunu!

Fabrika Kızı'nda evcilik oyunu!

Fulya Zenginer ve İsmail Demirci’nin başrollerini paylaştığı Fabrika Kızı’nda bu hafta da eğlence dur durak bilmiyor.

Aylin Tekstil’in ayakta kalması için çalışan Ferhat (İsmail Demirci) ile fabrikayı satmak için Ferhat’la iddiaya giren Aylin’in (Fulya Zenginer) bu hafta çekişmeleri farklı bir boyut kazanıyor.

AYLİN İLE FERHAT’IN EVLİLİK OYUNU!

Elektrik borcunun ödenmesinin ardından Fabrika tekrardan işlemeye başlıyor. Tam da o sırada yüklü bir sipariş vermek için Fabrikaya İlyas bey gelir. Hem Aylin hem de Ferhat içinde oldukları iddiayı kazanmak için İlyas beyi gözüne kestirir. İkisi de siparişi kendi hanesine yazdırmak isterler. Fakat İlyas’ın sürekli aile değerlerinden bahsediyor olması kafalarını karıştırır. Bunun üzerine siparişi kaçırmamak için evli rolü yapmak zorunda kalırlar. Birbirleriyle sürekli kavga eden ikilinin işi hiç kolay olmayacaktır.

Bu sırada Nuriye (Özge Korkmaz) ile Asiye’nin (Tuğçe Karaoğlan) Eva’yı bulması Fabrikadaki tüm erkekleri etkileyecek olaylara sebep olurken sonunda kabak Ferhat’ın başına patlar. Yetkin Birol Şimin’in (Burak Satıbol), Gül’ü kendisinden uzaklaştırmak için yaptıkları ise birbirinden eğlenceli anlara sebep olur.

Fabrika Kızı, yeni bölümüyle 9 Temmuz Perşembe günü Show Tv'de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER