Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’ dizisinde bu hafta neler olacak?

 Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’ dizisinde bu hafta neler olacak?
Es Film’in yapımcılığını üstlendiği, Ramazan akşamlarının vazgeçilmez keyifli, dönem komedisi Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’ her akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

Senaryosunu İhsan Aydın’ın kaleme aldığı, Zabitlik hayatlarında, başarıyı bir türlü yakalayamayan, sakar, komik ikilimiz Zeyrek ile Çeyrek’in, yeni iş deneyimleri ile özel hayatlarında yaşananların anlatıldığı dizi Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’, absürt bir dönem komedisi tadını yaratarak izleyenleri her akşam güldürmeye devam ediyor..

Yönetmenliğini Sami Saydan’ın üstlendiği, başrollerinde, Kemal Zeydan, Serhan Ernak, İsmail Hacıoğlu, Hakan Bilgin,  Mine Teber, Toygun Ateş, Suat Sungur, Zeyno Eracar, Pelin Öztekin, Ayşen Batıgün,  Funda Bostanlık, Ceyda Olguner, Onur Yaprakçı,  Ali İhsan Bozdemir, Yavuz Topoyan, Kıvanç Baran Aslan,  Eda Akkaya,  Buse Güneş, Demir Parscan, Erdoğan Karakaş, İhsan Ali Alp, Ömer Gecü ve Süleyman Yağcı’nın yer aldığı ‘Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’nda bu hafta neler yaşanacak bir göz atalım…

Zeyrek ile Çeyrek’in gizli görevleri…Kahramanlarımız Zeyrek ile Çeyrek bu hafta yine Amirleri tarafından özel bir görevle hamal olacaklar… Bakalım bu hafta yeni görevlerinin üstesinden yüz akıyla çıkacaklar mı? Meftun, bu hafta acaba hangi işe kalkışarak para kazanmanın ve Dilruba’yı etkilemenin peşine düşecektir? Yeni oyununa bir de Saadet hanımı ortak edecek olan Meftun’u acaba neler bekleyecek? Biricik sevdiği Dilruba’yı bu kez etkileyebilecek midir? Şefik, Bacı Kalfa olarak Telgraflıoğulları konağına girerek yakın olmak istediği Sadenur’u nasıl elde edecektir? Üstelik başında bir de kendisine talip olmayı aklına koymuş Gülfem’in (Eda Akkaya) babası Macit varken! Bu işten kurtulmasına kim yardım edecektir? Sadenur’a evlenmek için zengin bir talip çıkacaktır… Bu durum karşısında Şefik ne yapacak? Telgraflıoğulları ve Kamburoğulları arasındaki kıyasıya rekabet atışmasında bu hafta neler yaşanacak? Telgraflıoğulları’nın, Kamburoğulları’nı mahalleden attırmak  için planı ne olacak ve işleyecek mi? Semanur, mahalleye taşındığında kocası Çeyrek’ten kıskandığı Gülfem’i kiminle baş göz etme girişiminde bulunacak?

Bütün bu soruların cevapları ve devamı bu hafta, TRT1 ekranında her akşam saat 21.00’de, Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’ dizisinde…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER