Beş Kardeş'in yayın tarihi belli oldu!

Beş Kardeş'in yayın tarihi belli oldu!
Ay Yapım imzalı, senaristliğini ve yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği Beş Kardeş sezonda yayına çıkmış sonra da "Haziran'da buluşmak üzere" diyerek yayına ara vermişti. Şimdi söz verdiği gibi 16 Haziran tarihinde geri dönüyor.

Beş erkek kardeşten oluşan Başeğmez Ailesi, anne ve babalarını depremde kaybettikten sonra birbirine kenetlenmiş, bütün sorunları beraber aşmayı başarmış fakat büyümeyi başaramamıştır.Balıkçı dükkanı işleten ağabey Sait, kardeşlerine hem ana hem baba olmuş, kendinden çok onların hayatlarıyla ilgilenmiştir. Kardeşlerinin arkasını toplamaktan kendi hayatını yaşayamayan Sait, bir gün radikal bir karar alır: Mahallede tanıyıp hoşlandığı Canan ile evlenecektir. Bu evlilik fikrine Sait de Canan da hazırdır fakat abilerine aşırı bağımlı diğer dört kardeş hazır değildir.

Sait’in evlilik kararı, kardeşlerin zaten olmayan dengesini daha da alt üst eder. Sait, bu sorunu çözmeye çalışırken daha büyük bir sorunla karşılaşır. Eski aşkı Fahriye mahalleye dönmüştür. Canan ile Fahriye arasında kalan Sait, Fahriye rüzgarından bir şekilde kurtulur fakat hayatını tamamen değiştirecek bir sürpriz ile baş başa kalır; küçük Melike. Fahriye’den olan, varlığından hiç haberdar olmadığı kızı Melike. Başeğmez ailesi artık altı kişidir. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir.

Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer, Osman Sonant, Fatih Artman, Köksal Engür ve Ayşen Gruda'nın rol aldığı dizi Beş Kardeş, 16 Haziran Salı günü saat 20:00'de Kanal D'de başlıyor!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER