Beren Saat adına açılan sahte hesap hakkında bilgilendirme

Beren Saat adına açılan sahte hesap hakkında bilgilendirme
Beren Saat adına pek çok sahte hesap açılıyor. Beren Saat Fan Org, bir sahte hesapla ilgili duyuru yapmak istediğini bize ilettiğinde hem yazısını basıp sizi bilgilendirmek, hem de durumu Beren Saat'e duyurmak istedik.

Oyuncunun menajerine ulaşıp konuyu anlattık. Gerekli yasal takiplerin başlatıldığı ve durumun yakından izlendiğini söylediler. İçiniz rahat olsun..İşte @berensaatfansorg'un bilgilendirmesi..

Bir süre evvel açılmış olan bu hesap (@berenyaziyor)  Beren Saat 'miş gibi tweet atıp siyasi içerikli yorumlar yapıyor ve kendini Beren Saat  olarak medyaya dahi  inandırmış durumda. Fanlarının yaptığı şikayetler sonucunda hesabın kapatılması ile ilgili süreç başlamıştır. Fakat bu süreç uzun sürdüğü için şikayetlere rağmen kişi hem hesap adını @berendogulu olarak değiştirmiş,hem de  tartışma yaratacak tweetler atmaya devam etmiştir.

Şikayetler ardından  "Parody Account" (taklit hesap ) yazsa da insanlar hala o hesabı Beren Saat'e ait zannetmektedir. Beren Saat, hesabın sahte olduğunu kendi İnstagram hesabında paylaşmış ama hiç bir şey değişmemiştir.

Bu kişinin Beren Saat ile hiçbir alakası yoktur atılan tweetler Beren Saat'e ait değildir. 


Sahte Hesap:
Gerçek Hesap:
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER