Zeytin Ağacı dizisi 2. sezonunu düzenlenen bir yemekle kutladı!

Zeytin Ağacı dizisi 2. sezonunu düzenlenen bir yemekle kutladı!
Netflix, heyecanla beklenen dizisi Zeytin Ağacı’nın 2. sezonunu Yeniköy’de yer alan Azur Restoran’da gerçekleştirdiği bir yemekle kutladı. Dizinin büyüleyici atmosferini yansıtan detaylarla dolu geceye başrol oyuncuları Tûba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Aytaç Şaşmaz, Umut Kurt ve Füsun Demirel, yapımcısı Onur Güvenatam, senaristi Nuran Evren Şit, yönetmenleri Burcu Alptekin ve Erdem Tepegöz de katıldı.  

Eğlenceli bir akşam geçiren Zeytin Ağacı ekibi, geceyi çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile noktaladılar. Ayvalık’ta yeni bir başlangıç yapan Ada, Leyla ve Sevgi’nin, sürprizlerle dolu yeni maceralarıyla izleyiciyi Ege’nin büyülü atmosferine davet eden Zeytin Ağacı, 2. sezonu ile tüm dünya ile aynı anda 11 Temmuz’da sadece Netflix’te yayında.

Zeytin Ağacı 2. Sezon Hakkında: 

Ayvalık'ta yeni bir hayata başlayan Ada (Tûba Büyüküstün),  Leyla  (Seda Bakan) ve Sevgi’nin (Boncuk Yılmaz) karşısına yepyeni sorunlar çıkar. Ada, bir yanda bilim dünyasıyla, diğer yanda ailesinin geçmişiyle uğraşırken, Leyla ise yeni bir iş kurmaya çalışmaktadır. Sevgi'nin ise bu sefer yakınlarından bile sakladığı bir sırrı vardır. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER