D-Smart, abonelerine dopdolu bir Temmuz ayı sunuyor!

D-Smart, abonelerine dopdolu bir Temmuz ayı sunuyor!
D-Smart; ödüllü filmleri, dizileri, belgeselleri ve çocuk içerikleriyle abonelerine dopdolu bir Temmuz ayı sunuyor.
 
D-Smart, 7’den 70’e herkesin izleyebileceği film kanallarında Temmuz ayı boyunca 1383 farklı film yayınlanacak. Aksiyondan romantik komediye, çizgi filmlerden belgesellere kadar farklı kategoride onlarca içerik, D-Smart kanallarında seyirciyi bekliyor. Birçok film TV’de ilk kez 
D-Smart ekranlarında olacakken, 2 yeni dizi Criminal Minds ve A Discovery of Witches da seyirciyle buluşacak. Çocukların en sevdiği çizgi filmlerden Cocomelon ise Moonbug kanalında bu ay doğum gününü kutlayacak.
 
Sinema TV kanalı yine imza filmlere yer verecek. Usta aktör Denzel Washington’ın aksiyon dolu “Adalet” serisinin üçüncü ve son halkası olan The Equalizer 3, başarılı yönetmen Sam Mendes imzalı ve Oscar’lı yıldızlar Olivia Colman ile Colin Firth’ün başrollerini üstlendikleri Empire of Light ve Sam Rockwell, Saoirse Ronan, Adrien Brody’li muhteşem kadrosuyla See How They Run filmleri TV’de ilk kez ekrana gelecek. Harry Potter’ın yıldızı Daniel Radcliffe’in başrolünde yer aldığı ve gerçek bir hikayeden esinlenilen Escape From Pretoria da yine D-Smart’ta izleyiciyle buluşacak.
 
Sinema Aksiyon kanalında dünyanın en çok oynan araba yarışı video oyunlarından birinden aynı isimle uyarlanan Gran Turismo TV’de ilk kez ekrana gelecek. Başrollerini Juliette Binoche ve Morgan Freeman’ın paylaştıkları Paradise Highway ve fenomen Transformers serisinin 5 filmi de Temmuz ayında yayınlanacak filmlerden bazıları olacak.
 
Sinema Komedi kanalında Men in Black serisi, Just Getting Started, Did You Hear About the Morgans? ve Click gibi eğlence dolu filmler ekrana gelecek.
 
Sinema Aile kanalında bu ay TV’de ilk kez rockstar bir köpeğin keyifli macerası olan Rock Dog 3: Battle the Beat D-Smart izleyicisiyle buluşacak. Ayrıca bir grup çılgın hayvanın eğlenceli hikâyesini anlatan Ooops! The Adventure Continues da bu ayın diğer bir öne çıkan animasyonu olacak. 
 
Sinema 1001 kanalında Taxi Driver, The Godfather serisi, Minority Report ve The Last of the Mohicans gibi kült filmler ekrana gelecek.
 
MovieSmart Türk kanalında ise Allah Yazdıysa Bozsun, Oha Diyorum, Ali Baba ve 7 Cüceler, Pek Yakında ve Ailecek Şaşkınız gibi Türk sinemasının beğenilen filmleri izleyiciyle buluşacak.
 
DiziSmart Premium kanalında 2 yeni diziye ev sahipliği yapıyor. Bunlardan ilki kanalda geçtiğimiz yıllarda da yayınlanan polisiye dizisi Criminal Minds’ın 16. sezonu olacak. Diğer dizi de bir roman uyarlaması olan ve fantastik konusuyla öne çıkan A Discovery of Witches. Her iki dizi de 17 Temmuz’dan itibaren hafta içi her gün diziseverlerle buluşacak. A Discovery of Witches saat 19.00’da, Criminal Minds saat 20.00’de yayınlanacak.
 
FX kanalında geçen ay yayına başlayan Class of ’09 dizisi yeni bölümleriyle devam edecek. Ayrıca Big Sky, Bones ve Billions dizileri de sevenleriyle olacak.
 
Çocuk kanallarından Çocuk Smart’ta Sevimli Tamirciler ve Yakari, Moonbug’da bu ay doğum gününü kutlayan Cocomelon ve Supa Strikas, Cartoon Network’te Craig Of The Creek ve Teen Titans Go!, Cartoonito kanalında Lucas the Spider ile Tom & Jerry Show, Disney Jr. ekranlarında ise Prenses Sofia ve Süper Kediler gibi çok sevilen çizgi içerikler ekrana gelecek.
 
Belgesel kanallarından National Geographic’te yeni seri Çığır Açan Buluşlar ve Albert Lin ile Kayıp Şehirler Ortaya Çıkıyor, National Geographic WILD ekranlarında yine yeni bir seri Vahşi Moğolistan: Aşırılıklar Diyarı ve Yırtıcı Soyları, BBC Earth’te Dünyanın Büyük Nehirleri ve Dünyanın En Güzel Tren Yolculukları, Discovery kanalında Fırtınanın Kalbinde ve Ölümcül Av, ID kanalında John Walsh ile Takip yayınlanırken, Tarih TV ekranlarında ise Tarihin Ruhu ve Bir Zamanlar gibi keyifle izlenecek belgesel ve programlar yer alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER