Diane Kruger, Little Disasters dizisinin başrolünü üstlendi

Diane Kruger, Little Disasters dizisinin başrolünü üstlendi
Robby Klein Contour/Getty Images
Paramount+ dizisi Little Disasters'ın başrol oyuncuları belli oldu

Diane Kruger (Troy, Inglourious Basterds) ve Jo Joyner'ın (The Wives) kadrosunda yer aldığı dizide Shelley Conn (Gen V, Alex Rider, Bridgerton), Emily Taaffe (The Beast Must Die), JJ Feild (The Peripheral), Ben Bailey Smith (Andor) ve Stephen Campbell Moore (Masters of the Air, Criminal Record) de rol alacak.

Sarah Vaughan'ın (Anatomy of a Scandal) 2020'de yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanan dizi, doğum tarihleri dışında çok az ortak noktası olan dört kadının odağından kadın arkadaşlıklarını ve anneliği keşfedecek.

Jess, küçük kızını açıklayamadığı bir kafa travması nedeniyle hastaneye götürdüğünde yakın arkadaşı ve acil servis doktoru Liz, sosyal hizmetleri arayıp aramama konusunda bir karar vermek zorunda kalır. Bu karar, bir anın tüm aileleri ve dostlukları nasıl parçalayabileceğini ve neredeyse yok edebileceğini gösteren bir olaylar zincirini başlatır.

Diane Kruger, Jess; Jo Joyner, Dr. Liz Trenchard, Shelley Conn bir şirket avukatı Charlotte ve Emily Taaffe ise özgür ruhlu Mel karakterini canlandıracak.  JJ Feild, Ed; Ben Bailey Smith, Liz’in kocası Nick; Stephen Campbell Moore, Mel’in kocası Rob'u oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER