Marion Cotillard, The Morning Show dizisinin 4. sezonunun kadrosunda

Marion Cotillard, The Morning Show dizisinin 4. sezonunun kadrosunda
Eliott Bliss
Apple TV+'da yayınlanan The Morning Show, kadrosunu zenginleştirmeye devam ediyor.

Oscar ödüllü oyuncu Marion Cotillard; Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell ve Greta Lee'den oluşan oyuncu kadrosuna katılıyor. 4. sezonda rol alacak olan Cotilldard, ünlü bir Avrupalı aileden gelen, bilgili bir işletmeci olan 'Celine Dumont'u canlandıracak.

The Morning Show, sabah haberlerinin acımasız dünyasını ve Amerika'nın sabahları uyanmasına yardımcı olan insanların hayatlarını keşfediyor. 3. sezon, Alex'in (Aniston) UBA'nın teknoloji şirketi Hyperion'a satışını engelleyerek Paul Marks'ı (Jon Hamm) alaşağı etmeyi başarmasının ardından UBA'in kaderini bir kez daha havada bıraktı. Ancak şimdi UBA'i ayakta tutmak için başka bir medya şirketiyle birleşecekler ki bu da 4. sezonda işten çıkarmalar ve yeniden yapılanma anlamına gelmekte.

Cotillard, La Vie En Rose filmindeki Edith Piaf performansıyla 2018 yılında Akademi Ödülü kazanan ikinci Fransız aktris ve Fransızca dilindeki bir performansla oyunculuk ödülü kazanan ilk aktris oldu. Şu sıralar Mona Achache'nin belgesel filmi Little Girl Blue'la gündemde olan Cotillard, performansıyla En İyi Kadın Oyuncu dalında César Ödülü'ne aday gösterildi. Bu yılın sonlarına doğru Ellen Kuras'ın Lee filminde Kate Winslet, Jude Law, Andrea Riseborough ve Josh O'Connor ile birlikte rol alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER