Madd Entertainment, flört programı 'Love'ın uluslararası dağıtımını da üstlendi

Madd Entertainment, flört programı 'Love'ın uluslararası dağıtımını da üstlendi
Madd Entertainment ilk kez senaryosuz bir formatın uluslararası dağıtımını üstleniyor.

Şimdiye kadar senaryolu içerikleri temsil eden Madd'ın genel müdürü Ateş İnce'nin Cveintiuno'ya yaptığı açıklamaya göre şirket LA Screenings'e senaryosuz bir format da getirdi.

Temmuz ayında Türkiye'de prömiyeri yapılacak olan ve halihazırda Orta Doğu'da yayınlanan bir başka versiyonu da bulunan format, bir adada birlikte yaşayan bekar erkek ve kadınların yer aldığı klasik flört programı 'Love'.

İnce, ayrıca Türkiye'de çekme düşüncesinde oldukları bir Latin Amerika versiyonu planladıklarını, bunun için ortak aradıklarını ancak tek başlarına üretmeye de istekli olduklarını açıkladı. Haberde Madd'ın Orta Doğu için hazırladığı yerel versiyonu doğrudan YouTube'da yayınladığı detayına da yer verildi.

İnce "Orta Doğu'da yeni bir versiyon üretmek için ortaklar ararken doğrudan YouTube üzerinden para kazanıyoruz. Latin Amerika'da da olası ortaklarla görüşüyoruz, ancak planımız aynı şekilde üretmek. Bu ilk versiyon işe yararsa, bölgedeki büyük pazarların her birinde yerel versiyonlar yapabiliriz," dedi.

Ayrıca Medyapım'ın uzmanlığı ve halihazırda kurulu bir merkeze sahip olması sayesinde yerel versiyonları "çok rekabetçi" fiyatlarla üretebileceklerini de ekledi.

Madd Entertainment, 2018'de Ay Yapım ve Medyapım'ın güçlerini birleştirmesiyle kuruldu. Dağıtımını üstlendiği yeni yapımların arasında Bahar, Yabani, Şahane Hayatım, Kirli Sepetim ve Hudutsuz Sevda da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER