23 Mayıs'ta TOD'da yayınlanacak Zamanın Kapıları dizisinin lansmanı yapıldı!

23 Mayıs'ta TOD'da yayınlanacak Zamanın Kapıları dizisinin lansmanı yapıldı!
TOD’un merakla beklenen yeni ORIGINALS dizisi Zamanın Kapıları’nın lansmanı gerçekleştirildi.

TOD ORIGINALS yapımı Zamanın Kapıları, 23 Mayıs tarihinde Türkiye ile aynı anda Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde yayına girecek.

TOD ORIGINALS’ın başrollerinde Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç’i buluşturduğu Medyapım imzalı yeni dizisi Zamanın Kapıları’nın lansmanı bu akşam Boop Kuruçeşme’de gerçekleşti. Yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut’un oturduğu ve senaryosunda Büşra Cebe imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda; Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran, Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Enes Külahçı, Elçin Zehra İrem gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Türkiye’yle eş zamanlı Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de yayınlanacak olan TOD ORIGINALS yapımı “Zamanın Kapıları" sadece TOD’da!

beIN MEDIA GROUP CEO’su Yousef Al – Obaidly, beIN MEDIA GROUP Eğlence İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Esra Özaral Altop ve Medyapım’ın kurucu ortağı ve Zamanın Kapıları’nın yapımcısı Fatih Aksoy’un yanı sıra dizi oyuncuları ve özel davetlilerin katıldığı gecede Emir Ersoy, davetlilere performansı ile unutulmaz bir gece yaşattı. 

Yousef Al – Obaidly: “Türk yapımlarını dünyanın dört bir yanına ihraç etmekten gurur duyuyoruz.”

Gecede konuşan beIN MEDIA GROUP & Digiturk CEO’su Yousef Al – Obaidly şu sözleri söyledi: “Zamanın Kapıları'nın izleyicilerimizi heyecanlandıracağından eminim. Şu anda sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada Türk yapımlarına büyük bir ilgi olduğunu biliyoruz. Türkiye'deki eğlence sektörü tüm dünyada yaratıcılığı, yüksek prodüksiyon kalitesi ve heyecan verici dizileriyle tanınıyor. Zamanın Kapıları gibi orijinal içerikler Türkiye için bir başka başarı öyküsüdür. beIN MEDIA GROUP olarak, sadece Türkiye'ye yatırım yapmaktan ve Türk yapımları yaratmaktan değil; aynı zamanda dizileri ve oyuncuları dünyanın dört bir yanına ihraç etmekten gurur duyuyoruz. Bir TOD ORIGINALS yapımı olan Zamanın Kapıları, Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde eş zamanlı olarak yayınlanacak. Bu projede emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.”

Fatih Aksoy: “TOD ile projenin ilk aşamalarından itibaren çok sıcak bir ilişki kurduk.”

Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy ise gecede şöyle konuştu: “Buraya geldiğiniz, bu geceyi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. TOD ile projenin ilk aşamalarından itibaren çok sıcak bir ilişki kurduk ve ortaya çok güzel bir iş çıktı. Ayşe Övür’ün kitabını okudum ve gerçekten çok beğendim, bunu ekrana taşımalıyız dedim. Umarım hepiniz dizimizi çok sever, beğenerek takip edersiniz.”

Esra Özaral Altop: “TOD ORIGINALS içeriklerinin başarısı yeni projeler için bizi motive ediyor.”

TOD ORIGINALS içeriklerinin başarısıyla yeni ve ilgi çekici projeler hazırlamak için motive olduklarını aktaran beIN MEDIA GROUP Eğlence İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Esra Özaral Altop; “Bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese, başta Medyapım olmak üzere, tüm yapımcı ekibimize ve oyuncularımıza teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin tutkusu ve özverisi olmadan, bu muhteşem dizi bugün burada olamazdı. beIN MEDIA GROUP'un güçlü desteği ve CEO’muz Yousef Al-Obaidly'in liderliği olmadan, bu projenin başarıya ulaşması mümkün olamazdı. Kendilerine de minnettarım.” dedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER