The Boys, 4. sezonuyla 13 Haziran'da Prime Video Türkiye'de!

The Boys, 4. sezonuyla 13 Haziran'da Prime Video Türkiye'de!
Prime Video
4. sezonuyla 13 Haziran'da Prime Video Türkiye'de ekrana gelmeye hazırlanan The Boys dizisinin yeni sezon resmi fragmanı yayınlandı.

Dizinin yeni sezonunun ilk üç bölümü 13 Haziran’da yayınlanırken; 18 Temmuz Perşembe günü final yapacak şekilde her hafta bir bölümünün yayınlanması bekleniyor. Sekiz bölümden oluşan sezon, dünyanın 240 farklı bölgesinde sadece Prime Video’da yayınlanacak.

Dördüncü sezonda, dünya uçurumun kıyısında. Victoria Neuman, gücünü pekiştiren Homelander’ın eli altında Başkanlık koltuğuna daha da yaklaşıyor. Becca’nın oğlunu ve The Boys’un liderliğini kaybeden Butcher’ın, sadece birkaç aylık ömrü kaldı. Geri kalan ekip ise onun yalanlarından bıkmış durumda. Bahisler hiç olmadığı kadar yüksekken, dünyayı kurtarmak ve birlikte çalışmak için çok geç olmadan bir yol bulmak zorundalar.

Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit ve Cameron Crovetti’den oluşan The Boys’un oyuncu kadrosunda dördüncü sezonda Susan Heyward, Valorie Curry ve Jeffrey Dean Morgan da yer alıyor. 

The Boys dizisi, aynı zamanda yönetici yapımcılığını üstlenen Garth Ennis ve Darick Robertson’un yazdığı, The New York Times’ın en çok satanlar listesine giren çizgi romanına dayanmaktadır. Dizinin geliştirilmesinde büyük rol oynayan Eric Kripke, aynı zamanda yönetici yapımcı ve dizi sorumlusudur. Diğer yönetici yapımcılar ise Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz, Pavun Shetty, Phil Sgriccia, Michaela Starr, Paul Grellong, David Reed, Meredith Glynn, Judalina Neira, Ken F. Levin ve Jason Netter’dır. The Boys'un yapımcılığını Sony Pictures Television, Kripke Enterprises, Amazon MGM Studios, Original Film ve Point Gray Pictures üstlenmektedir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER