15 diziye yeni sezon onayı: Lioness, Ted, Alert, Heartbreak High, SurrealEstate...

15 diziye yeni sezon onayı: Lioness, Ted, Alert, Heartbreak High, SurrealEstate...
Paramount+
Yakın dönemde 15 diziden daha yeni sezon onayı için haber geldi.

* Paramount+, Taylor Sheridan dizilerinden Special Ops: Lioness'a 2. sezon onayı verdi. Zoe Saldana, Laysla De Oliveira, Nicole Kidman, Michael Kelly ve Morgan Freeman gibi isimler 2. sezonda da rol alacaklar. Ayrıca dizinin ismi “Lioness” olarak değişti.

* NBC, 2. sezonu süren Lopez vs. Lopez'e 3. sezon onayı verdi.

* ABC'den The Conners dizisine 7. ve son sezon için onay geldi. Oyuncu anlaşmalarının tamamlanmasının ardından duyurulan onayı 6 bölüm.

* FOX'un drama dizilerinden Alert: Missing Persons Unit 3. sezon onayı aldı.

* Seth MacFarlane imzalı, Ted filme dayanan aynı isimli dizi, NBCUniversal'a bağlı dijital platform Peacock’tan 2. sezon onayı aldı.

* Syfy, SurrealEstate'e 3. sezon onayı verdi. Kanal, ilk sezon sonrası diziyi iptal etmiş ve birkaç ay sonra kararını geri alarak 2. sezon onayı vermişti.

* Netflix, Kore'deki dizilerinden Bloodhounds'a ve Tayland’daki dizisi The Believers'a 2. sezon onayı verdi.  Avustralya yapımı Heartbreak High dizisi ise 3. ve son sezon için onay aldı.

* Kanada’da CTV’de ekrana gelen komedi dizisi Children Ruin Everything 4. sezon onayı aldı. 16 bölümlük sezonun ilk kısmı gelecek dizi sezonunda yayınlanacak. Prodüksiyon başladı.

* Showtime dizilerinden The Chi, şimdiden 7. sezon onayını aldı. Dizinin 6. sezonunun ikinci kısmı bugün itibarıyla Paramount+’ta yayına başladı, 12 Mayıs’ta ise Showtime’da yayına başlayacak.

* Hallmark, en uzun süren dizisi When Calls the Heart'la yola devam ediyor. 12. sezon onayı alan dizinin 12 bölümlük yeni sezonun prodüksiyonu Temmuz ayında başlayacak.

* Channel 4, Bridget Christie’nin başrolünde olduğu komedi dizisi The Change'e 2. sezon onayı verdi. 

* Mawaan Rizwan ve Russell Tovey’in başrollerini üstlendiği BBC komedisi Juice, 2. sezon onayı aldı. BBC ve Hulu'da yayınlanan Such Brave Girls'ten de 2. sezon onayı haberi geldi.

* İskoçya’da S4C’de yayınlanan hapishane draması Bariau'nun 2. sezonu 2025’te ekranda olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER