Jensen Ackles, Tracker dizisinin kadrosuna dahil oldu

Jensen Ackles, Tracker dizisinin kadrosuna dahil oldu
Getty Images
Jensen Ackles'ın yeni dizi projesi belli oldu.

Ackles, halihazırda ilk sezonuyla ekranda olan drama dizisi Tracker'da rol alacak.  Justin Hartley'in (This is Us) kayıpların peşine düşen özel dedektif Colter Shaw'ı canlandırdığı dizide Colter'ın kardeşi Russell'a hayat verecek. İlk olarak 12 Mayıs'ta yayınlanacak bölümde ekranda olacak. Kadro haberini Hartley, Instagram hesabından yayınladığı bir videoyla duyurdu.

Colter ve Russell'ın kız kardeşleri Dory'yi ise Melissa Roxburgh (Manifest) canlandıracak. Roxburgh ise ilk olarak 5 Mayıs'taki 11. bölümde rol alacak. Tracker, ilk sezonunu 19 Mayıs'ta yayınlanacak 13. bölümle tamamlayacak. İki oyuncunun hangi sıklıkla dizide rol almaya devam edeceği ise henüz belli değil.

15 sezon süren Supernatural'a veda ettikten sonra uzantı dizi The Winchester'ın yapımcılığını ve anlatıcılığını üstlenen Jensen Ackles, ayrıca The Boys'un 3. sezonunda Soldier Boy karakterini canlandırdı. The Boys'un uzantı dizisi Gen V'ye de konuk olan oyuncu, öncesinde Big Sky'ın 3. sezonunda da rol aldı. Ayrıca Supernatural'daki rol arkadaşı Jared Padalecki’nin başrolünde olduğu Walker'a kısa bir sahneyle konuk oldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER