Netflix'in The Four Seasons uyarlamasının başrolleri belli oldu

Netflix'in The Four Seasons uyarlamasının başrolleri belli oldu
Everett Collection
Netflix'in The Four Seasons uyarlamasının başrolleri belli oldu.

1981 tarihli filmin dizi uyarlamasının kadrosuna Tina Fey'in ardından Steve Carell da dahil oldu. Fey’in 30 Rock’ta birlikte çalıştığı Lang Fisher (Never Have I Ever) ve Tracey Wigfield (Great News) ile birlikte hazırladığı dizi, Fey'in 30 Rock finalinden beri başrolünü üstlendiği ilk dizi projesi olacak. Shawn Levy’nin yönettiği 2010 yapımı komedi filmi Date Night’ın başrolünü paylaşan Carell ve Fey, böylelikle yıllar sonra yeniden birlikte çalışacaklar.

Alan Alda'nın yönetmeni, senaristi ve başrolü olduğu film, her mevsim birlikte tatil yapan üç çiftin hikayesini ve çiftlerden birinin ayrılması ve erkeğin daha sonraki gezilere çok daha genç bir kadın getirmesiyle grup dinamiğinde meydana gelen değişiklikleri anlatıyor. İsmini ise Vivaldi'nin Dört Mevsim'inden alıyor. Kadrosunda Carol Burnett, Len Cariou, Rita Moreno, Jack Weston, Sandy Dennis ve Bess Armstrong gibi isimler de yer alıyor.

Universal Television ve Little Stranger, Inc. dizinin yapımını üstlendi. Prodüksiyonu yıl bitmeden başlayacak. Sezon 8 bölüm sürecek. 

Fey ve Universal Television, Netflix'le daha önce Unbreakable Kimmy Schmidt'te de bir araya geldiler. Fey'in ilk iki sezonu MAX'te yayınlanan dizisi Girls5eva'nın 3. sezonu ise 14 Mart'ta Netflix'e geldi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER