Claire Danes, Netflix'in yeni mini dizisi The Beast In Me'in başrolünü üstlendi

Claire Danes, Netflix'in yeni mini dizisi The Beast In Me'in başrolünü üstlendi
Manoli Figetakis/Everett Collection
Netflix, Claire Danes’in başrolünü ve yönetici yapımcılığını üstleneceği "The Beast In Me" adlı mini diziye onay verdi.

En son The X-Files’ın yeniden canlandırılması üzerinde çalışan Gabe Rotter, gizem-gerilim projesinin yaratıcısı, yazarı ve yönetici yapımcısı. Homeland’in ortak yaratıcısı ve yönetici yapımcısı Howard Gordon, yürütücü ve yönetici yapımcı olarak bir kez daha Danes ile çalışacak.

Küçük oğlunun trajik ölümünden bu yana, ünlü yazar Aggie Wiggs (Danes) toplum hayatından çekilmiş, yazamaz hale gelmiş ve eski benliğinin hayaleti olmuştur. Ancak yandaki ev, bir zamanlar karısının ortadan kayboluşunun baş şüphelisi olan ünlü ve zorlu emlak kralı Nile Sheldon tarafından satın alınınca yeni bir kitabı için alışılmadık bir konu bulur. Bu adam karşısında hem dehşete kapılan hem de büyülenen Aggie, ölümcül olabilecek bir kedi fare oyununda bir yandan kendi şeytanlarından kaçarken bir yandan da onun şeytanlarının peşine düşerek gerçeği bulmaya çalışır.

Dizinin yazarlarından Daniel Pearle (American Crime Story), Jodie Foster, Conaco aracılığıyla Conan O’Brien, Jeff Ross ve David Kissinger dizinin diğer yönetici yapımcıları. 20th Television dizinin yapım stüdyosu.

The Beast In Me’nin kökeni 6-7 yıl öncesine, Rotter’ın senaryonun ilk halini bir erkek baş karakterle yazmasına dayanıyor. Senaryonun ilgi görmemesi üzerine Rotter’ın ekibi ana karakterin cinsiyetinin değiştirilmesini önerdi ve Rotter projeyi Aggie’nin başrolde olacağı şekilde yeniden yazdı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER