Euphoria dizisinin 3. sezonu ertelendi!

Euphoria dizisinin 3. sezonu ertelendi!
HBO
Euphoria sevenler biraz daha beklemek zorundaa kalacak. HBO, sevilen dizinin 3. sezonunun ertelendiği açıkladı.

Daha önce 2024'te ekrana döneceği söylenen Euphoria'nın hazırlıkları hem Sam Levinson'ın HBO'nun tek sezonda kalan The Idol dizisini devralmasıyla yavaşladı hem de ABD'deki senarist ve oyuncu grevleri nedeniyle sekteye uğradı.

Yayını 2025'e kalan sezonunun çekimleri, başrol oyuncuların takvimlerinin yoğunlaşmasına rağmen birkaç ay içinde başlayacaktı. Hatta şu sıralar Madame Web, Anyone But You ve Immaculate filmleriyle gündemde olan Sydney Sweeney, sıradaki projesinin Euphoria 3. sezon olduğunu belirtmişti. Dune 2'yla izleyicinin karşısına çıkan Zendaya'nın ise Challengers'ın basın turunun ardından Euphoria'ya başlaması bekleniyordu.

Ancak planlar değişti. Dizinin iptal olduğuyla ilgili bugün çıkan dedikoduların ardından açıklama yapan HBO, sadece çekim takviminin değiştiğini belirtti. Senaryo çalışmaları süren sezonun çekimlerinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. Dolayısıyla oyuncular, bu süreçte farklı projeleri çekme konusunda serbestler.

HBO, açıklamasında dizinin 2025'te yayına girmesi konusundaki plana sadık olduğunu da ekledi. 3. sezonun final olabileceği konuşulsa da henüz resmen doğrulanmış değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER