İmkansız Teslimatlar, 1 Haziran’da National Geographic Channel’da!

İmkansız Teslimatlar, 1 Haziran’da National Geographic Channel’da!

Amerika Birleşik Devletleri’nde, medeniyetten uzakta yaşayan Amerikalıların ihtiyaçlarını, zorlu koşullarda teslim etmeye çalışan “Hayatta Kal & Teslim Et” ekibinin maceralarını konu alan İmkansız Teslimatlar, 1 Haziran’dan itibaren her Pazartesi 22:00’da National Geographic Channel’da.

Uzak diyarlarda, medeniyetten kendini soyutlayarak yaşayan Amerikalılar, kimi zaman ilaç, erzak ve araç gibi bazı ihtiyaçlarını dışardan karşılamak zorunda kalıyor. Herkesten uzakta kalmayı seçmiş bu kişiler, “Hayatta Kal & Teslim Et” ekibine başvurarak, ihtiyaçlarını  karşılamak istiyor.

Geniş ve vahşi arazilerin ortasında, ulaşımın zor olduğu bu bölgelere teslimat yapan ekip, kimi zaman at üzerinde, köpek kızaklarıyla, pırpır uçaklarla, kimi zaman da kar makineleri ile zorlu görevlerini kendi hayatlarını tehlikeye atarak yerine getirmeye çalışıyor. Hiç kimsenin gitmeyeceği ve gidemeyeceği bu zorlu seyahetleri gerçekleştiren özgün adamların serüvenleri, İmkansız Teslimatlar ile National Geographic Channel’da izleyicilerle buluşuyor.

İmkansız Teslimatlar, 1 Hazirandan itibaren her Pazartesi 22.00’de Nat Geo’da.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER