Netflix'in yeni mini dizisi Black Rabbit'in başrolleri belli oldu!

Netflix'in yeni mini dizisi Black Rabbit'in başrolleri belli oldu!
Alberto E. Rodriguez & Emma McIntyre/Getty Images
Netflix'in yeni mini dizi Black Rabbit'in başrolleri belli oldu. Jude Law ve Jason Bateman kadroya katıldı.

Dizide iki oyuncuya Amaka Okafor (Bodies), Cleopatra Coleman (Rebel Moon), Ṣọpẹ́ Dìrísù (Gangs of London, Slow Horses) ve Dagmara Dominczyk (Succession, The Lost Daughter) eşlik ediyor.

Mini dizi Black Rabbit'te New York'taki bir mekanın sahibi (Law), çalkantılı kardeşinin (Bateman) hayatına geri dönmesine izin verdiğinde, inşa ettiği her şeyi yıkmakla tehdit eden ve giderek artan tehlikelere kapı açıyor.

Akademi Ödülü adayı senarist Zach Baylin (King Richard, Bob Marley: One Love) ve Kate Susman dizinin senaryosunu kaleme aldı ve showrunner olarak görev alıyor. Youngblood Pictures yapımını üstleniyor. Law ve Bateman yönetici yapımcı olarak da görev alıyor.

İlk iki bölümü yönetecek olan Jason Bateman, kendisine Emmy ödülü kazandıran Netflix dizisi Ozark'ın finalinin ardından bir diğer Netflix dizisi Daddy Ball'la da anlaşmıştı. Law, Disney+'ta yayınlanacak Peter Pan ve Wendy filminde Kaptan Hook rolünü üstlendi ve tarihi gerilim Firebrand'de Henry VIII'i canlandırıyor. Ayrıca Star Wars dizilerinden Skeleton Crew'da da rol alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER