Netflix'in yeni Harlan Coben dizisi Missing You'nun kadrosu belli oldu

Netflix'in yeni Harlan Coben dizisi Missing You'nun kadrosu belli oldu
Michael Shelford/Ray Burmiston/Jack Lawson/Comic Relief/Getty Images
Netflix'in yeni Harlan Coben dizisi Missing You'nun kadrosu belli oldu.

Coben uyarlaması Fool Me Once'ı ekrana taşıyan ITV destekli yapım şirketi Quay Street Productions'in yapımcısı olduğu Missing You'yu Coben/Netflix uyarlamalarından Stay Close'un iki bölümünü yazan Victoria Asare-Archer kaleme aldı. Prodüksiyonu İngiltere'de devam eden mini dizinin bölümlerini Sean Spencer yönetiyor.

Missing You, ayrıldığı nişanlısıyla bir flört uygulamasında denk gelen Dedektif Kat Donovan'ın kendisini babasının cinayetiyle ilgili bir gizemin içinde bulmasını konu alıyor.

On bir yıl önce Dedektif Kat Donovan'ın nişanlısı Josh - hayatının aşkı - ortadan kayboldu ve o zamandan beri ondan hiç haber alamadı. Şimdi bir arkadaşlık uygulamasında profilleri karıştırırken aniden onun yüzünü görür ve dünyası yeniden yıkılır. Josh'un yeniden ortaya çıkışı, onu babasının cinayetini çevreleyen gizeme geri dönmeye ve geçmişinden uzun süredir gömülü olan sırları ortaya çıkarmaya zorlayacaktır.

Missing You'nun kadrosunda yer alan oyuncular ise şunlar:

Jessica Plummer (The Girl Before), Richard Armitage (The Hobbit), Lenny Henry (The Lord Of The Rings: The Rings Of Power), Steve Pemberton (Happy Valley), Paul Kaye (Sexy Beast), Samantha Spiro (Sex Education), Lisa Faulkner (Archie), Mary Malone (Doctor Who), Rosalind Eleazar (Slow Horses), Charlie Hamblett, Oscar Kennedy, Brigid Zengeni, Catherine Ayers, Felix Garcia Guyer ve Jo Martin.

Missing You dahil en az üç Coben uyarlamasının hazırlıklarını sürdüren Netflix'in gündeminde "Run Away" ve "Just One Look" da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER