Netflix ve Jason Bateman yeni bir dizi için yeniden bir arada

Netflix ve Jason Bateman yeni bir dizi için yeniden bir arada
Rich Fury/Getty Images
Netflix ve Jason Bateman yeni bir dizi için tekrar bir araya geliyor.

David Gauvey Herbert'in 2021'de Esquire'da yayınlanan yazısı Daddy Ball'dan uyarlanacak mini dizinin sezonu 8 bölüm sürecek. Netflix ve Aggregate'in yapımını üstlendiği projenin başrolünde yer alan Bateman, yönetmen ve Aggragate üzerinden yönetici yapımcı olarak da görev alacak.

Herbert'in yazısı gençlik sporundaki rekabeti başka bir noktaya taşıyan geçmişleri tartışmalı iki babayı konu alıyor. Takip etmeyi, tehdit edici mesajları, yozlaşmış polisleri ve mafya bağlantılarını da içeren rekabet nedeniyle iki adam da bir daha aynı olmayacaklar...

Babasının adımlarını takip etmemeye kararlı olan Bobby Sanfilippo konu oğlu olunca kendisini tam tersi bir yerde bulur. John Reardon'la arasındaki muazzam rekabet sonrası gazeteler kendisinin gençlik spor tarihindeki en kötü babalardan birisi olduğunu iddia eder ve hasta birisi olarak tarif eder.

Sanfilippo ve Reardon'un kendi vukuatları olsa dahi 2012 yazında Baseball Heaven'da yaşananlar ve oğulları için yapabilecekleri ailelerini ve onları tanımlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER