Sarah Paulson'ın yeni dizi projesi belli oldu: Untamed

Sarah Paulson'ın yeni dizi projesi belli oldu: Untamed
Leon Bennett/Getty Images
Sarah Paulson'ın yeni dizi projesi belli oldu. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Emmy ödüllü oyuncu, çok satan anı kitabı Untamed'in TV uyarlamasında rol alacak.

Yakında kanallara ve yayıncılara sunulacak olan projede Paulson, kendini bir yabancı kadına ilgi duyarken bulunca her şeyi sorgulamaya başlayan ve kendini keşfetmeye giden engebeli bir yola giren hoşnutsuz bir eş ve anne olan anı yazarı Glennon Doyle rolünde olacak.

Eski Grey's Anatomy ve Station 19 showrunner'ı Krista Vernoff uyarlamayı kaleme alacak ve geçen yıl Grey's Anatomy ve Station 19'dan ayrıldıktan sonraki ilk TV projesi olacak. 2020 yılında yayımlanan Untamed, New York Times kurgusal olmayan en çok satanlar listesine 1 numaradan giriş yaptı ve 2 milyondan fazla kopya satarak zirvede toplam yedi hafta geçirdi.

Ryan Murphy projeleriyle daha fazla tanınan Paulson, American Horror Story'nin dokuz sezonunda rol aldı ve 2016 yılında FX'in American Crime Story: The People v. O.J. Simpson dizisinde canlandırdığı savcı Marcia Clark rolüyle Emmy kazandı. Ryan Murphy ile 2021'de American Crime Story'nin yeni sezonu Impeachment'ta ihbarcı Linda Tripp'i canlandırmak üzere yeniden bir araya geldi. Kariyerindeki diğer TV dizileri arasında Ratched, Mrs America ve Studio 60 on the Sunset Strip de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER