Netflix'ten iki Kore dizisi daha geliyor: Parasyte & Queen of Tears

Netflix'ten iki Kore dizisi daha geliyor: Parasyte & Queen of Tears
Netflix

Netflix çok yakında iki Kore dizisini daha izleyiciyle buluşturacak.


Studio Dragon, Showrunners ve Culture Depot imzalı dizi, 9 Mart'ta başlayacak.

Queens Group'un üçüncü kuşak varisi ve büyük mağazaların kraliçesi Hong Hae-in'in (Kim Ji-won) üç yıldır evli olduğu, Yongdu-ri köyü şefinin oğlu ve süpermarketlerin prensi Baek Hyeon-u (Kim Soo-hyun) ile olan ilişkisini konu alıyor. Çift bir evlilik krizini atlatırken, aşk hikayelerini yeniden yazan mucizevi yeni bir başlangıç keşfederler.

Queen of Tears'ın senaryosunu Park Ji-eun yazdı. Bölümleri Jang Young-woo ve Kim Hee-won yönetti. Kadroda Park Sung-hoon, Kwak Dong-yeon, Lee Joo Bin, Sebastian Roché ve konuk oyuncu olarak Song Joongki yer alıyor.

* Parasyte: The Grey

Hitoshi Iwaak'ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlandı ve yönetmen Yeon Sang-ho (Hellbound) imzasıyla hazırlandı. Senaryoda kendisine Ryu Yong-jae (La casa de Papel: Kore) eşlik etti. Dizi  Nisan'da ekrana gelmeye başlayacak.

Hikâyede, konak olarak kullandıkları insanların bedenlerinde yaşayan, tanımlanamayan parazit yaşam formları güçlerini artırmak için çabalıyor. Onlar toplumun bozulmasına yol açarken bir grup insan, giderek güçlenen bu kötülüğe karşı mücadele ediyor.

Climax Studio (Hellbound) ve WOW POINT'in yapımcısı olduğu dizinin kadrosunda Jeon So-nee, Koo Kyo-hwan, Lee Jung-hyun yer alıyor. 

Bir parazitin kurbanı olan ve beyninin parazit tarafından ele geçirilememesi nedeniyle onunla tuhaf bir ortak yaşam süren Jeong Su-in'i Jeon So-nee canlandırıyor. Koo Kyo-hwan kayıp kız kardeşini bulmak için parazitlerin izini süren Seol Kang-woo'yu canlandırıyor. Lee Jung-hyun ise parazitlerle savaşan bir özel tim olan "Grey Takımı"nın lideri Choi Jun-kyung rolünü üstleniyor. Bu istilacı yaşam formları yüzünden kocasını kaybeden Choi Jun-kyung kendini onları yok etmeye adıyor.  


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER