Yandaki Oda dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Yandaki Oda dizisinin yayın tarihi belli oldu!
Star’ın izleyiciyle buluşmak için gün sayan dizisi Yandaki Oda'nın yayın tarihi belli oldu. Dizi ilk bölümüyle 6 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Ünlü bir program sunucusuyken kariyeri düşüşe geçen Sevgi Ersoy (Şevval Sam), ülkenin önde gelen iş insanlarından Fikret Alabey’le (Caner Cindoruk) ani bir şekilde evlenir. Bu beklenmedik evlilik herkeste bir şok etkisi yaratır. Daha önce Sevgi’nin de Fikret’in de başlarından mutsuz birer evlilik geçmiştir. Artık ikinci baharlarını yaşamak isteyen ikilinin bu hayallerine kavuşması hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü ikisinin evlenmesi, birbirinden çok farklı ailelerinin de bir araya gelmesi demektir. Birbirine taban tabana zıt bu iki ailenin aynı çatı altında yaşamaya başlaması, Sevgi ve Fikret’in beklediğinden daha büyük sorunlar yaratacak, başta bu evliliğe büyük tepki gösteren anneleri olmak üzere tüm aile fertlerinin hayatlarını değiştirecektir. En çok da birbirlerinin yan odalarında yaşamak zorunda kalan çocukları; Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale’nin (Derya Pınar Ak)…

Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği Yandaki Oda'nın senaryosunu Mehmet Barış Günger, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın yazıyor.
 
OGM Pictures’ın yapımını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda; Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Bülent Polat, Nezaket Erden, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal rol alıyor.
 
Star’ın yeni dizisi Yandaki Oda, 6 Mart Çarşamba akşamı Star’da başlıyor… 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER