Julio Iglesias'ın hayatı Netflix'te dizi oluyor!

Julio Iglesias'ın hayatı Netflix'te dizi oluyor!
Getty Images
Netflix, İspanyol şarkıcı-söz yazarı Julio Iglesias ile hayatını dizi olarak ekrana getirmek üzere hazırlıklara başladı. Şu anda geliştirme aşamasında olan projeye Julio Iglesias'ın kendisi de bizzat dahil oldu.

Dizi, Iglesias'ın Amerika ve Asya pazarlarına giren ilk İngilizce konuşmayan sanatçı olmasının ve tarihteki en büyük beş plak satıcısı arasında yer alan evrensel bir yıldıza dönüşmesinin hikayesini anlatacak. 55 yılı aşkın sanat kariyeri boyunca Julio Iglesias 12 dilde kayıt ve şarkı yaptı ve dünyanın dört bir yanından hayranlarıyla bağlantı kurarak şarkıları tüm gezegende söylenen evrensel erişime sahip ilk İspanyol sanatçı oldu.

Enrique Iglesias'ın babası olan Iglesias, İspanyol futbol kulübü Real Madrid'in altyapısında başladı ve bir kaza elit bir sporcu olarak kariyerini sona erdirene kadar hukuk kariyerini tamamladı. Bundan birkaç yıl sonra, çağdaş müzik tarihinin en büyük sanatçılarından biri haline geldi. Iglesias, Frank Sinatra, Willie Nelson, Stevie Wonder, Diana Ross, Sting, Dolly Parton, Placido Domingo, Charles Aznavour ve Johnny Hallyday gibi isimlerle de aynı sahneyi paylaştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER