Outlander: Blood of My Blood'ın ana kadrosu açıklandı

Outlander: Blood of My Blood'ın ana kadrosu açıklandı
Gerry McCabe; Kristia Knowles; Starz 
Outlander'ın uzantı dizisi Outlander: Blood of My Blood'ın ana kadrosu açıklandı.

Jamie Fraser ve Claire Beauchamp’ın ebeveynlerinin aşk hikâyelerini paralel şekilde konu alacak olan diziye Harriet Slater (Pennyworth, Belgravia: The Next Chapter), Jamie Roy (Condor’s Nest, Flowers and Honey), Hermione Corfield (The Road Dance, We Hunt Together) ve Jeremy Irvine (War Horse, Mamma Mia! Here We Go Again) dahil oldu. Sezonu 10 bölüm sürecek dizinin prodüksiyonu İskoçya’da başladı.

Dizide Jamie’nin 18. yüzyılın başlarında İskoç Dağlık Bölgesi’nde yaşayan ebeveynleri Ellen MacKenzie (Slater) ve Brian Fraser’ın (Roy) hayatlarıyla birlikte Claire’in Birinci Dünya Savaşı İngiltere’sinde yaşayan ebeveynleri Julia Moriston (Corfield) ve Henry Beauchamp’ın (Irvine) köken hikayeleri anlatılacak.

Outlander’ın yürütücü yapımcısı Matthew B. Roberts, Blood of My Blood'ın yazar ve yönetici yapımcılığını da üstlenecek. Orijinal diziden Maril Davis ve Ronald D. Moore yine yönetici yapımcı olarak görev alacaklar. Outlander’ın uyarlandığı roman serisinin yazarı Diana Gabaldon bu dizide de danışman yapımcı olarak yer alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER