Adım Farah dizisi yakında İspanya'da da ekrana gelecek

Adım Farah dizisi yakında İspanya'da da ekrana gelecek
Calinos Entertainment'ın uluslararası dağıtımını üstlendiği Adım Farah, yakında İspanya'da da ekrana gelecek. Dizinin yayın hakları Mediaset España tarafından satın alındı.

Calinos Entertainment Avrupa Satış Direktörü Goryana Vasileva, "Yeni dizimiz Farah'ı İspanya pazarına sunmak için Mediaset España ile bir kez daha ortaklık yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Adım Farah, oyuncu kadrosunun popülaritesi ve büyüleyici hikayesi nedeniyle özellikle dünyanın dört bir yanındaki sosyal medya platformlarında şimdiden uluslararası bir fenomen haline geldi" dedi.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı Adım Farah, 2023 yılında aralarında Azerbaycan, Arnavutluk, Litvanya, Romanya ve MENA'nın da bulunduğu 30'dan fazla ülkeye satıldı ve 3 Ocak'ta Arnavutluk'ta Tring TV'de gösterime girdi.

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği dramada Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Feyyaz Duman, Hatice Aslan, Mustafa Avkıran, Ali Sürmeli, Oktay Çubuk ve Sera Kutlubey de rol alıyor. Dizi, 30 Aralık'ta yayınlanan 27. bölümüyle yayın hayatını tamamladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER