Echo dizisi tüm bölümleriyle Disney+ kataloğuna eklendi!

Echo dizisi tüm bölümleriyle Disney+ kataloğuna eklendi!
Marvel Studios' imzalı mini dizi ‘Echo’, tüm bölümleriyle 10 Ocak'tan itibaren Disney+ kataloğuna eklendi. Variety, Forbes, Vulture ve The Guardian gibi dünyanın en önemli mecralarının eleştirmenleri tarafından Disney+’ın bünyesinde yer alan “en sert” yapım olarak lanse edilen ve Marvel Studios’un “muhteşem dönüşü” olarak yorumlanan dizi, stüdyonun tüm bölümleri tek seferde yayına giren ilk yapımı olma özelliğini taşıyor.
 
Marion Dayre ve Amy Rardin’in baş senaristleri olarak yer aldığı ve 2021 yılında ‘Hawkeye’ın kötü karakteri olarak gördüğümüz Alaqua Cox’un başrolünde yer aldığı ‘Echo’, 10 Ocak’tan itibaren seyircileriyle buluştu. 5 bölümlük mini dizinin tüm bölümleri aynı anda yayına giren ve sadece Disney+’ta izlenebilen yapım, Wilson Fisk’in suç imparatorluğu tarafından takibe alınan Maya Lopez’i merkezine taşıyor. Bu yolculuk Maya’yı evine getirirken, genç kız ailesiyle ve mirasıyla yüzleşmek zorunda kalıyor. 
 
Cox’a Vincent D’Onofrio, Chaske Spencer, Graham Greene, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Zahn McClarnon ve Cody Lightning’in eşlik ettiği ‘Echo’nun bölümleri Sydney Freeland ve Catriona McKenzie tarafından yönetildi. 
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER