Lena Dunham ve Netflix, "Covers" dizisinde de bir araya geliyor!

Lena Dunham ve Netflix,
Jeff Cespa
Lena Dunham ve Netflix, "Covers" dizisinde bir araya geliyor.

Dunham'ın senaryosunu, yönetmenliğini ve yönetici yapımcılığını üstleneceği dizinin yapım ekibinde Creative Engine Entertainment (Yellowjackets) ve Fifth Season da yer alıyor. Deadline'ın haberine göre sezonun senaryosu 20 haftalık bir dönemde kaleme alınacak ve ekip için arayış başladı.

Projeye resmi onay da gelirse çekimler Londra'da yapılacak. Dunham'ın Netflix'te yayınlanacak diğer dizisi Too Much'ın hazırlıkları da Londra'da sürüyor. Creative Engine ve Fifth Season ise birlikte Amy Adams'ın başrolünde olduğu The Holdout dizisini de hazırlıyorlar.

Gerçek olaylardan ilham alan Covers şu soruyu soruyor: Peki ya üniversite hayatı (bir üniversite öğrencisinin partilemesi, yoğun çalışması ve takılmalardan pişmanlık duyan gerçekliği) aslında MI6 için istihbarat görevlileri olarak çalışılan, kimsenin şüphelenmeyeceği bir kimlik hilesi olsaydı? Veya daha açık bir ifadeyle casus olarak.

Covers'ın kahramanları, günlük işleri Oxford Üniversitesi'nin 21 yaşındaki elitleri olmak olan gizli memurlar. Sızması en zor toplantı odalarına ve yatak odalarına götüren casuslar, kimliğin sınıftan kulübe kıyafet değişimi kadar hızlı değiştiği bir işte sadece yanıtları aramayacak, aynı zamanda kimlik ve tasvip de arayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER