Lena Dunham'dan Netflix'e yeni dizi geliyor: Too Much

Lena Dunham'dan Netflix'e yeni dizi geliyor: Too Much
Jeff Vespa/Ryan Pfluger/Sophie Di Martino
Lena Dunham'dan Netflix'e yeni dizi geliyor. 

Variety'nin haberine göre Dunham ve eşi Luis Felber'in yaratıcısı olduğu romantik komedi dizisi "Too Much" platformdan resmi onay aldı. Lena Dunham, senaryosunu kaleme alacak ve yönetmenliğini üstlenecek. Felber ise müziklerini hazırlayacak. Başrollerinde Will Sharpe (The White Lotus) ve Megan Stalker (Hacks) yer alacak.

30'larının ortasındaki New Yorklu işkolik Jessica'nın asla bozulmayacağını düşündüğü ilişkisi bitmiştir ve kendisini tanıklarından yavaşça izole etmiştir. New York'un her köşesi kendi kötü davranışlarını hatırlatınca tek çözümü Londra'ya giderek tenha bir hayat yaşamakta bulur. Ancak Felix'le tanıştığında aralarındaki alışılmadık bağı yok saymayı imkansız görür - üstelik çözdüğünden daha fazla sorun yaratmasına rağmen.

Bu da onları şu soruya getirir: Amerikalılar ve İngilizler gerçekten aynı dili mi konuşuyorlar? Dizi, gerçek aşkın hâlâ mümkün olup olmadığını merak eden ama içtenlikle öyle olmasını ümit eden, hayal kırıklığına uğramış kişiler için eski bir romantik komedi olarak tanıtılıyor.

Too Much, 2018'de yayınlanan ve tek sezon süren HBO dizisi Camping'den beri Lena Dunham'ın ilk dizi projesi olacak. Girls dizisiyle bilinen Dunham, ara dönemde Sharp Stick ve Catherine Called Birdy filmlerini de hazırladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER