Samuel L. Jackson, Muhammed Ali dizisi Fight Night'ın kadrosunda!

Samuel L. Jackson, Muhammed Ali dizisi Fight Night'ın kadrosunda!
Art Streiber
Usta oyuncu Samuel L. Jackson'ın yeni dizi projesi belli oldu. Jackson, Muhammed Ali dizisi Fight Night: The Million Dollar Heist'in kadrosuna dahil oldu.

NBCUniversal'a bağlı dijital platform Peacock'ta yayınlanacak dizi, iHeartPodcast imzalı aynı adlı podcaste dayanılarak Shaye Ogbonna ve Will Packer tarafından hazırlanacak. Jackson'la 2006 yapımı Black Snake Moan filminde çalışan Craig Brewer ilk iki bölümü yönetecek. Jason Horwitch (Echo 3) showrunner olarak görev alacak. Universal Television ise yapımını üstlenecek.

Dini gerekçeyle Vietnam Savaşı'nda yer almak üzere askere gitmeyi kabul etmeyen ve bu yüzden boks yapması yasaklanan Muhammed Ali'nin ringe döndüğü Jerry Quarry dövüşü zaferle sonuçlanır. Ancak sonrasında gerçekleşen bir partide yüzlerce kişi silahla rehin alınarak soyulur. Bu da ülke tarihinin gördüğü en büyük silahlı soygunlardan birisi olur.

Atlanta'da geçen Fight Night, polis ve soyguncu ekseninde yaşananları konu alacak. Kevin Hart dizinin başrolünde yer alacak ve yapımcı olarak da dahil olacak.

Marvel evreninde canlandırdığı Nick Fury karakteriyle veya Pulp Fiction dahil Quentin Tarantino'yla yaptığı iş birliğiyle bilinen Samuel L. Jackson, 2024'te The Unholy Trinity, The Piano Lesson ve The Garfield Movie filmleriyle de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER