Veda Mektubu, Kanal D Drama'yla Latin Amerika geliyor!

Veda Mektubu, Kanal D Drama'yla Latin Amerika geliyor!
Veda Mektubu (Farewell Letter) dizisi Kanal D Drama'yla Latin Amerika geliyor.

ABD'de ve Latin Amerika'da Canal Plus Group'a bağlı Thema America üzerinden yönetilen kanal, 1 Ocak itibarıyla diziyi yayınlamaya başlayacağını duyurdu. Hafta içi her gün hem TV'den hem de uygulama üzerinden yayınlanacak olan bölümler Kolombiya (17:50), Meksika (16:50) ve Arjantin'de (19:50) izleyiciyle buluşacak.

Thema América (Kanal D Drama Pazarlama ve İletişim Temsilcisi) Pazarlama ve İletişim Başkan Yardımcısı Francheska León de la Barra, Veda Mektubu'nun ünlü isimlerden oluşan harika bir kadroya ve heyecan verici bir olay örgüsüne sahip romantik bir dizi olduğunu belirterek sözlerini "Aşkın farklı hallerini irdeleyen sıcak ve özgün bir hikâye. Dizinin, Türk hikayelerini seven izleyicilerimize geride bırakmaları gereken bazı şeylere veda etme veya onlarla yeniden bağ kurma konusunda ilham vereceğine eminim," şeklinde sürdürdü.

Yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği Veda Mektubu'nun kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar gibi isimler yer alıyor. Kanal D'de yayınlanan Veda Mektubu, 24. bölümüyle Ağustos 2023'te yayın hayatını tamamladı.

Arjantin, ABD, Bolivya, Şili, Ekvador, İspanya, Peru, Panama, Fransa, Arnavutluk, Kosova, Dominik Cumuriyeti ve Uruguay'ın da aralarında olduğu pek çok ülkede yayında olan Kanal D Drama kanalının bünyesinde 4000 saatten fazla Türk dizisi içeriğini bulunuyor. Kanal, 2018'de yayına başladı ve dizileri çoğunlukla İspanyolca dublajlı olarak ekrana getiriyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER